جدول زیر بر اساس قیمت پایه فیبر برد و با فرض حداقل گزینه هایی که ممکن است در یک سفارش وجود داشته باشد، حد پایینی را برای نرخ تولید هر سانتی متر مربع برد مدار چاپی نشان می دهد. چنانچه اطلاعات کاملی در مورد انواع برد PCB و جنس بردها ندارید، می توانید بخش محصولات و خدمات وب سایت را مشاهده نمائید.

  تماس بگیرید    
نـوع بـرد
جنـس بـرد
قیمت هر سانتی متر مربع PCB
یک رو فنولیک (استخوانی) XPC و FR-1   تماس بگیرید
یک رو CEM-1 CEM-1 (نیم فایبر)   تماس بگیرید
یک رو آلومینیوم آلومینیومی   تماس بگیرید
یک رو فایبرگلاس FR-4
دو رو غیرمتالیزه FR-4   تماس بگیرید
دو رو متالیزه FR-4   تماس بگیرید
از 4 تا 20 لایه FR-4   تماس بگیرید

مونتاژ بردهای SMD از خدمات جدیدی است که توسط مجموعه صنعتی بیس الکترونیک ارائه می‌گردد. همچنین خدمات جانبی مونتاژ مانند ساخت شابلون استنسیل به منظور چاپ خمیر قلع و چاپ چسب قطعات نیز ارائه می‌شود. جدول زیر، هزینه تقریبی برخی خدمات مونتاژ SMD در بیس الکترونیک را نشان می‌دهد. هزینه تولید استنسیل در جدول زیر، با فرض ساخت به روش شیمیایی و با استفاده از ورق استیل ضد زنگ محاسبه شده است ولی در بیس الکترونیک امکان ساخت به روش‌های دیگر نیز فراهم است:

نام خدمت/محصول
قیـمـت
استنسیل استیل بدون فریم 120 هزار تومان
استنسیل نصب شده روی فریم آلومینیومی 250 هزار تومان
مونتاژ اتوماتیک قطعات SMD   از 55 ریال به بالا
(به ازای هر پایه قطعه)

نرخ های جدول بالا، حداقل هزینه تولید برد مدار چاپی را مشخص می کنند. واضح است که هزینه دقیق انجام سفارش PCB مورد نظر شما، به عوامل متعددی مانند تیراژ تولید، تعداد و نوع چاپهای مورد نیاز (به غیر از چاپ مس)، تعداد و اندازه سوراخ های برد، شکل برد و روش برش نهائی مورد نیاز و ... بستگی دارد. چنانچه شما بخواهید قبل از سفارش دادن برد خود به ما، نرخ هزینه دقیق انجام آن را بدانید، می توانید با استفاده از بخش استعلام قیمت مدار چاپی و با واردکردن مشخصات دقیق سفارش خود، از نرخ انجام آن آگاه شوید.

لینک زیر شما را به صفحه استعلام قیمت PCB منتقل می کند:

   استعلام قیمت تولید برد مدار چاپی   


جهت افزایش دقت و کاهش خطا، سفارش به صورت آنلاین و از طریق وب سایت دریافت می شود. لینک‌های زیر شما را به صفحات سفارش PCB و سفارش مونتاژ SMD منتقل می‌کنند. در فرم سفارش تولید مدار چاپی، امکان سفارش همزمان تولید استنسیل و مونتاژ برد نیز فراهم است ولی اگر قصد سفارش تولید برد ندارید، از صفحه سفارش مونتاژ استفاده کنید. اگر مشکلی در تکمیل فرم سفارش داشتید، با ما تماس بگیرید.

   سفارش تولید بـرد مدار چـاپی   

   سفارش مونـتـاژ قطعات SMD