درباره شرکت بیس الکترونیک

بیس الکترونیک از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه طراحی، تولید و مونتاژ برد مدار چاپی آغاز نمود و از این جهت از پیشگامان صنعت مدار چاپی در اصفهان و ایران می باشد. این مجموعه صنعتی در طی سال‌ها فعالیت خود، خدمات گسترده ای را به بخش خصوصی و دولتی ارائه نموده و این تجربه طولانی پشتوانه ای گشته است تا بتواند بهترین خدمات مدار چاپی را برای مشتریان خود فراهم نماید.
همگام با توسعه صنعت الکترونیک در ایران و به طبع آن گسترش نیاز مشتریان و همچنین پیشرفت تکنیک ها و تجهیزات مورد استفاده در تولید بردهای مدار چاپی، بیس الکترونیک نیز اقدام به افزایش تجهیزات و امکانات خود و بهبود فرآیندها در جهت بالابردن کیفیت و سرعت کار و در نتیجه تأمین حداکثری رضایت مشتریان خود نموده است.

در حال حاضر بیس الکترونیک در فضایی وسیع در منطقه کارگاهی هفتون اصفهان (خیابان شهیدخزائی) مشغول به فعالیت بوده و در 3 سالن تولیدی با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن اروپایی و آسیای شرقی و بکارگیری کادری مجرب، توانمندی ساخت انواع بردهای مدار چاپی با کیفیت و دقت بالا را داراست. تجهیزات و امکانات موجود در بیس الکترونیک و خدمات قابل ارائه را می توانید در بخش خدمات و توانمندی‌ها ملاحظه کنید.

تماس با ما

مدیرعامل شرکت

سید جواد میریان
مدیر
سید جواد میریان، مؤسس و مدیرعامل مجموعه بیس الکترونیک، از کارآفرینان اصفهانی هستند که ضمن فعالیت 35 ساله در صنعت، با فعالیتهای آموزشی خود در توسعه صنعت مدار چاپی در اصفهان نقش چشمگیری داشته اند.