خدمات و توانمندی‌های بیس الکترونیک

بیس الکترونیک با 28 سال سابقه در صنعت برد مدار چاپی، توانسته است نقاط قوت زیر را در خود ایجاد نماید:

کیفیت

تمرکز فعالیت در بیس الکترونیک بر تولید حرفه‌ای بردهای مدار چاپی با بالاترین کیفیت و دقت است. به این منظور، مواد اولیه و مصرفی همچون انواع فیبرهای خام، رنگهای کوره‌ای و UV، اسید، مواد پاک‌کننده و … با کیفیت بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین وجود فرآیند تولید پیشرفته با بکارگیری تجهیزات مدرن و کادر مجرب، زمینه دستیابی به بهترین کیفیت در تولید PCB با توجه به استاندارد IPC و نیازمندیهای مشتریان را فراهم نموده‌اند.
به منظور اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی، چندین مرحله کنترل کیفی (QC) در فرآیند تولید انجام می‌گردد تا در صورت بروز هرگونه عیب، برای رفع آن اقدام شده یا در صورت لزوم، برد معیوب کنار گذاشته شود.

سرعت

نیاز مشتریان، تولید بردهای با کیفیت بالا در سریعترین زمان ممکن و تحویل به موقع است. تجهیزات مدرن موجود در بیس الکترونیک با سرعت بالای تولید توانسته‌اند امکان تحویل سفارشات در کوتاه‌ترین زمان ممکن را فراهم کند. از طرف دیگر وجود ظرفیت مازاد در تجهیزات و ماشین‌آلات موجود، این تضمین را به وجود می‌آورد که بروز خرابی تجهیزات و انجام تعمیرات، تأخیری در زمان تحویل محصولات به مشتریان ایجاد ننماید.

قیمت

مدیریت صحیح فرآیند تولید در بیس الکترونیک، موجب کاهش هزینه تولید شده و این مزیت را به وجود آورده است که بتواند PCB مورد نیاز مشتریان را در عین داشتن کیفیت و دقت بالا، با قیمتی مناسب و رقابتی تولید نماید. همچنین قابلیت‌هایی همچون برش V-Cut موجب کاهش هزینه مونتاژ برای مشتریان می‌گردد. هزینه خدمات برد مدار چاپی در بیس الکترونیک را می‌توانید در صفحه سفارش و استعلام قیمت ملاحظه نمائید.

پشتیبانی مشتریان

بیس الکترونیک ارائه‌دهنده خدمات PCB بر اساس سفارش مشتری می‌باشد. از این رو، پاسخگویی سریع و کامل به درخواست‌های مشتریان را، چه قبل از سفارش و چه در فرآیند تولید و حتی پس از تحویل محصول، سرلوحه کار خویش قرار داده است. سابقه طولانی در ارتباط با مشتریان به منظور تأمین حداکثری نیازمندی‌های آنان، مؤید این مسئله است.

با رجوع به لینک‌های زیر می‌توانید با خدمات قابل ارائه، توانمندی‌ها و تجهیزات مورد استفاده در فرآیند تولید ما آشنا شوید:

اگر مایلید کیفیت، سرعت، قیمت و پشتیبانی

در بیس الکترونیک را تجربه کنید،

با ما تماس بگیرید.